מה כל העניין הזה של קניית עוקבים?

בעידן המודרני שלנו הרשתות החברתיות שולטות בחיינו. אנשים לא מפסיקים לעלות פוסטים ברשתות כמו אינסטגרם ופייסבוק ובודקים בכל רגע כמה לייקים יש להם, כדי להרגיש אהובים ורצויים. אך הרשתות החברתיות הן כבר הרבה מעבר לדרך לשמור על קשר ולפרסם פוסטים ויראליים. רשת חברתית היא כלי פרסומי לכל דבר ועניין, ובעלי עסקים רבים מנצלים את הבמה הזו כדי לפרסם את שירותיים. בין השאר, הם קונים עוקבים באינסטגרם או ברשת חברתית אחרת על מנת להגדיל את החשיפה לשירות או למוצר שלהם.

רכישת עוקבים וחשיפה – איך זה עובד?

עבור אנשים רבים הרשתות החברתיות הפכו למקום עבודה ולמקור פרנסה לכל דבר ועניין. כשם שמהנדס או מתכנת מרוויחים כסף מעבודה ממושכת במשרד, כך ישנם אנשים שמנצלים את כל מה שיש לרשתות החברתיות להעניק להם כדי להרוויח עוד כסף ולזכות בפרסום נרחב. גורם משמעותי המשפיע על סכומי הכסף שמרוויחים מרשתות חברתיות הוא כמות העוקבים שיש לכם. לדוגמה, בלוגר העוסק בתחום הספורט שיש לו 30 אלף עוקבים באינסטגרם יוכל לדרוש יותר כסף מחברת פרסום המשווקת מוצרים כמו נעלי ספורט או אבקת חלבון מאשר עוקב שיש לו 10 אלף לייקים. ככל שלאושיית רשת יש יותר עוקבים, כך היא הופכת למרשימה הרבה יותר ויכולה לגבות כסף רב יותר עבור פרסום מוצרים של חברות. מכאן, חברות, אנשי עסקים ואנשים פרטיים עובדים קשה כדי להשיג כמה שיותר עוקבים ומשתמשים באמצעים שונים, כשאחד מהם הוא קניית עוקבים.

כל היתרונות של קניית עוקבים שכדאי להכיר

מי שבוחר לקנות עוקבים באינסטגרם או בכל רשת חברתית אחרת, נהנה משורה ארוכה של יתרונות. כדאי להכיר את היתרונות של קניית עוקבים מקרוב:


זוכים בפרסום מהיר


בעידן הפרסום הדיגיטלי מהירות היא שם המשחק. אם אתם לא תגיעו ראשונים לרשת, המתחרים שלכם יעשו זאת. ברגע שקונים עוקבים, זוכים לפופולריות גדולה יותר באופן מיידי, ובכך מגדילים את חשיפת הגולשים למוצרים והשירותים שהחברה מציעה. בזכות קניית עוקבים תוכלו לבלוט בנוף התחרותי ולהיות צעד אחד לפני עסקים המתחרים על אותה הנישה.


דרך קלה יותר להשיג פרסום


קניית עוקבים באינסטגרם מתאימה במיוחד לעסקים מתחילים שאין להם הרבה ניסיון בעולם הפרסום והשיווק הדיגיטלי עדיין, והם לא תמיד יודעים כיצד לנצל את כל הכלים השיווקיים העומדים לרשותם כדי לקבל חשיפה גדולה. קניית העוקבים היא פתרון נוח שגם חוסך זמן עבודה יקר. כי ברגע שיש לכם כמות נכבדה של עוקבים, אתם יכולים לפנות לעניינים העסקיים כדי לשפר ולשדרג את השירותים שלכם. כמו כן, רכישת העוקבים מאפשרת לחסוך זמן יקר והתעסקויות עם ענייני השיווק והקידום.


יוצרים אמינות בקרב הגולשים


מטבע הדברים, עמוד עסקי שיש לו רק 500 עוקבים ייחשב לאמין פחות בקרב הגולשים מאשר עמוד עסקי באותו התחום עם 40 אלף לייקים. ככל שיש לכם מספר עוקבים גבוה יותר, כן אתם מגדילים את האמון של הגולשים בכם. בין כל המידע הרב שיש ברשתות החברתיות, גולשים מודדים פעמים רבות את מספר הלייקים אצל כל מפרסם. אם הם מבחינים במספר לייקים גדול יחסית, הם מבינים שמדובר במפרסם אמין שכולם אוהבים.


חייבים לראות את העמוד שלכם


ברגע שאתם מגדילים את מספר העוקבים שלכם באופן משמעותי, אתם הופכים לטרנד. גולשים רבים רודפים אחרי הטרנדים ברשתות החברתיות, והם לא יוכלו שלא להיכנס לעמוד העסקי שלכם כדי לבדוק מה אתם מציעים.


מגדילים את ההמרות


קנייה של עוקבים יכולה להגדיל את מספר ההמרות לעסק, כך שכמה שיותר גולשים יהפכו ללקוחות איכותיים שימליצו על העסק גם לאחרים. כתוצאה מעלייה במספר העוקבים, אתם תזכו למבול של לידים שיהפכו עד מהרה ללקוחות קבועים.


מעוניינים בעוקבים איכותיים לחשבון שלכם באינסטגרם, טיקטוק או יוטיוב? בדקו את המחירים המשתלמים שלנו בדף השירותים